Hakkımızda

Me Gusta ilk olarak 2000 senesinde, Taksim Kazancı yokuşunda hizmete girdi ve modern birahane-pub konseptini Türkiye'de ilk gerçekleştiren proje oldu.

Akdeniz ve Meksika mutfağının yanısıra pizza ve burgerleriylede ön plana çıkan mekanda kömur ızgarada pişen steakler, italyan aşçıların reçeteleriyle hazırlanan makarnalar da hafızalarda uzun süre yer edinmiştir...

Açık alanı olmamasından dolayı sigara yasağından etkilenen Me Gusta birkaç yıl faaliyete ara vermişti ki şimdi Meşrutiyet Caddesi No.21 Beyoğlu'nda tekrar sevenleriyle buluştu!

Yeni adresimizde Barkovizyonlu gösterim olan teras ta dahil olmak üzere Bein tv bulunan 3 salonumuz mevcut. Girişte denizci konseptiyle oldukça donanımlı barımız sizleri karşılıyor ve her salonda barda dahil olmak üzere Türkiye Ligi ve Uluslararası lig maçları, tenis ve basket maçları izlenebiliyor.

Sigara içilebilen terasımız partiler ve maçlar için oldukça keyifli..

Haftaiçi hergün degişen öğle yemeği menülerimizi, akşam alakart menümüzü ve haftasonu maç heyecanını paylaşmak üzere sizleri en kısa sürede Me Gusta'da bekliyoruz...

The old Me Gusta in Taksim square re-opened in Mesrutiyet street No.21 with an open terrace that you can smoke and watch international league, turkish premiere league, tennis and basketball matches.

We have burgers, pizza, pasta, steaks on coal grill and a various kind off beer that you can try in our bar with other kind of alcoholics.

Upstairs it's available a terrace with barcovision that you can enjoy the big screen quality while you can smoke.

Please taste also our Julius Meinl coffee that is avalaible also for take away starting from early morning!

Açık Saatler / Opening Hours

Pazartesi / Mon.08:00 -02:00

Salı / Tue.08:00 -02:00

Çarşamba / Wed.08:00 -02:00

Perşembe / Thu.08:00 -02:00

Cuma / Fri. 08:00 -02:00

Cumartesi / Sat.08:00 -02:00

Pazar / Sun.08:00 -02:00

Footer Widget